Denne video kræver YouTube-cookies for at kunne afspilles

Cookiepolitik

Ups!

En uventet fejl opstod. Forsøg igen senere.

Bekræfte

Er du sikker på du vil slette?
Er du sikker på du vil slette?
OBS! På grund af hensyn til miljøet vil alle ordre under kr. 200 blive pålagt et ekstra fragtgebyr på kr. 75,- med mindre du handler via en indkøbskontrakt, som har fragtfri levering. Vi anbefaler, at du gemmer din bestilling til senere. Går du til kassen pålægges ekstra fragt. Tak fordi du hjælper os med at opretholde en miljøvenlig profil!

Tryk NEJ for at fortsætte med at handle eller gemme din bestilling til senere for at undgå fragtgebyr. Tryk JA for at gå til kassen. Fragtgebyr tillægges.
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".

Rengøringsbørste ø20 mm

Varenr.: 157400
Laboratoriebørste, særligt designet til rengøring af buretter og andre smalle, aflange genstande. Børster af halvstive nylonfibre og håndtag af tvundet ståltråd med ophængsøje.
Din pris:
17,00 kr.

På lager

Fakta

  • Titel: Rengøringsbørste ø20 mm
  • Størrelse: Total længde: ca. 77,5 cm. Børstelængde: ca. 26 cm.
  • Diameter:2 cm

Andre købte også

  • Transparente mærker

    Transparente mærker

    Varenr.: 58261
    500 stk./pk. Runde, transparente og farvede mærker, som kan bruges på lysbord. Regn, tæl og sorter. Mærkerne har metalkant og fungerer derfor også til magnetiske eksperimenter. Leveres i praktisk opbevaringsboks med låg. Ø2 cm. Fra 3 år.
    562,00 kr.
  • Farvede brikker

    Farvede brikker

    Varenr.: 112876
    Plastikbrikker med metalkant. Godt tilbehør til arbejde med magneter og/eller undersøgelser med farver og lysbord. Diameter ca. 2 cm. Pose med 100 stk.
    136,00 kr.
  • Croco, cirkel

    Croco, cirkel

    Svanemærket!
    Pris fra:
    10.775,00 kr.
  • Stang til højdespring

    Stang til højdespring

    Varenr.: 75039
    4 m stang af glasfiber. Høj kvalitet. Men antiroll-ribbekant.
    2.191,00 kr.
  • Sutteflaske 4 stk.

    Sutteflaske 4 stk.

    Varenr.: 152086
    Legemad til dukker. Forestiller 2 stk. sutteflasker med mælk og 2 stk. sutteflasker med juice. Fra 3 år.
    109,00 kr.
  • Lignende produkter

    • Plastbakke

      Plastbakke

      Varenr.: 53463
      Plastbakken beskytter bordet, når du arbejder. Den kan med fordel anvendes til marmoreringskar, fingermaling, collage og ved arbejde med perler m.m. Mål: 27x35x5 cm. Af polystyrenplast.
      73,00 kr.
    • Beskyttelsesforklæde sort

      Beskyttelsesforklæde sort

      Varenr.: 116252
      Forklæde med kanalstrikket hals og taljebånd for god pasform. Dobbelt lomme på højre side med fold og nøgleholder. Strop til ophæng, en størrelse passer S-XL. Mål: 90x95 cm. Af 65 % polyester, 35 % bomuld, der er OEKO-TEX®-certificeret, klasse II (Standard 100) og OEKO-TEX® MADE IN GREEN.
      171,00 kr.
    • Digel med låg af porcelæn 10 stk.

      Digel med låg af porcelæn 10 stk.

      Varenr.: 151897
      10 stk./pk. Digel i glaseret porcelæn med låg.
      59,00 kr.
    • Plastflaske med tud 250 ml

      Plastflaske med tud 250 ml

      Varenr.: 132795
      Gennemsigtig plastflaske med spids tud til lim og maling. Spidsen klippes til i passende længde afhængig af indholdet. Rummer 250 ml. Fremstillet af polypropylen.
      20,00 kr.
    • Stativ til reagensglas

      Stativ til reagensglas

      Varenr.: 53453
      Til 12 reagensglas med Ø16 mm.
      87,00 kr.
    Glemt password?

    Vil du være kunde hos os?

    Du skal have et kundenummer eller enten et EAN-nummer eller et CVR-nummer for at handle hos os.

    Registrer mig

    Nulstil password

    Skriv din e-mailadresse for at få tilsendt et nyt password.