OBS! På grund af hensyn til miljøet vil alle ordre under kr. 200 blive pålagt et ekstra fragtgebyr på kr. 75,- med mindre du handler via en indkøbskontrakt, som har fragtfri levering.
Vi anbefaler, at du gemmer din bestilling til senere. Går du til kassen pålægges ekstra fragt. Tak fordi du hjælper os med at opretholde en miljøvenlig profil!
Tryk NEJ for at fortsætte med at handle eller gemme din bestilling til senere for at undgå fragtgebyr. Tryk JA for at gå til kassen. Fragtgebyr tillægges.
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".
Korkplade til laserskærer, selvklæbende bagside, 1 mm, 5 stk
Varenr.: 143796
5 stk./pk. Tilbehør til laserkutters. Korkplader med selvklæbende bagside af høj kvalitet. Bagsiden er akrylbaseret og fri for opløsningsmidler, hvilket gør dem perfekte til laserskæring.
Din pris:
511,00 kr.
Leveringstid må påregnes
Fakta
Titel: Korkplade til laserskærer, selvklæbende bagside, 1 mm, 5 stk
En kraftfuld lasercutter og graveringsmaskine, der former, skærer og graverer et bredt spektrum af materialer. 19 cm bredere end den standard Beambox-laserskærer og med en større arbejdsflade. Med en mere kraftfuld CO2-laser på 50 W, der endda kan gravere visse metaller. Mål: 990x670x250 mm, arbejdsområde 600x375x80 mm.
Tilbehør til Makeblocks LaserBox Pro. Hver træplade er belagt med selvklæbende papir for at forenkle udskriftsprocessen og forhindre, at kanterne bliver gule under udskrivningen. Pladerne har desuden stregkoder, så printeren hurtigt og nemt kan identificere materialet. Behandlet til at modstå vand og korrosion samt forhindre revner.