Denne video kræver YouTube-cookies for at kunne afspilles

Cookiepolitik

Ups!

En uventet fejl opstod. Forsøg igen senere.

Bekræfte

Er du sikker på du vil slette?
Er du sikker på du vil slette?
OBS! På grund af hensyn til miljøet vil alle ordre under kr. 200 blive pålagt et ekstra fragtgebyr på kr. 75,- med mindre du handler via en indkøbskontrakt, som har fragtfri levering. Vi anbefaler, at du gemmer din bestilling til senere. Går du til kassen pålægges ekstra fragt. Tak fordi du hjælper os med at opretholde en miljøvenlig profil!

Tryk NEJ for at fortsætte med at handle eller gemme din bestilling til senere for at undgå fragtgebyr. Tryk JA for at gå til kassen. Fragtgebyr tillægges.
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".

Louvre linolie 75 ml 4 stk.

Varenr.: 151647
4 stk./pk. Bruges til at tynde oliemaling ud, forlænger tørretiden og tynder samtidig farvens konsistens ud. (Bemærk! Den har selvantændende egenskaber).
Din pris:
349,00 kr.

På lager

Fakta

  • Titel: Louvre linolie 75 ml 4 stk.

Andre købte også

  • LEGO® Education Teknologiforståelse og AI 7.–10. klasse

    LEGO® Education Teknologiforståelse og AI 7.–10. klasse

    Varenr.: 165521
    LEGO® Education Teknologiforståelse og AI 7.–10. klasse engagerer eleverne i konkret og praksisnær læring – uanset vidensniveau. Hver kasse indeholder 379 LEGO®-klodser, dobbeltmotor, enkeltmotor, farvesensor, controller, 2 forbindelseskort og byggevejledninger, hvilket giver fire elever mulighed for at samarbejde og løse forskellige lektioner på en engagerende og inkluderende måde. Hver lektion understøtter udviklingen af algoritmisk tænkning, herunder problemløsning, logik og kreativitet, og styrker eleverne i at blive trygge navigatører i en AI-drevet verden. Der medfølger 30 lektioner (á 45 minutter), som minimerer forberedelsestiden og optimerer læringen. LEGO Education Coding Canvas er appen, der vækker kreationerne til live – en sikker app uden lagring eller login. I appen anvendes blokprogrammering, og alt gemmes lokalt. Eleverne kan udforske programmering og AI på en sikker og tryg måde. Materiale: ABS. PVC-fri. Fra 11 år.
    3.300,00 kr.
  • Linolie 250 ml

    Linolie 250 ml

    Varenr.: 41595
    250 ml. Ekstra lys og 100 % ren linolie. Uden sprøjtemidler og renset for stoffer, der binder vand. Tørrer hurtigt og bliver mindre gul end en almindelig rå linolie. Bruges til fortynding af oliemaling, fremstilling af egne farver og rengøring og opbevaring af pensler. Kunstnermateriale.
    118,00 kr.
  • DAS lak

    DAS lak

    Varenr.: 140828
    250 ml. Transparent lak til ler. Giver et glaseret udseende og beskytter mod støv og fugt. Påføres med pensel.
    99,00 kr.
  • Marven medium 1 l

    Marven medium 1 l

    Varenr.: 24525
    Medium som tørrer transparent. God at bruge som lim, lak mv.
    118,00 kr.
  • Klarlak 1 l

    Klarlak 1 l

    Varenr.: 164815
    1.000 ml. Vandbaseret lak, der tørrer transparent med blank overflade. Giver arbejdet en beskyttende finish. Værktøj rengøres i vand. Tørretid ca. 30 min.
    192,00 kr.
  • Lignende produkter

    • Grundet bomuldsdug på rulle

      Grundet bomuldsdug på rulle

      Varenr.: 43344
      Grundet malerdug i bomuld. 380 g/m2, fin struktur på overflade. Bredde 1,05 m. Sælges kun i hele meter.
      118,00 kr.
    • Gesso grundmaling 1 l hvid

      Gesso grundmaling 1 l hvid

      Varenr.: 41439
      Hvid akrylbaseret grundmaling som er klar til brug. Kan anvendes på alle underlag og er udmærket som grunding til forskellige maleteknikker. Tørrer med mat overflade. Grunding til lærred, papir, karton mv. Vandopløselig.
      129,00 kr.
    • Gesso grundmaling 1 l sort

      Gesso grundmaling 1 l sort

      Varenr.: 41440
      Sort akrylbaseret grundmaling som er klar til brug. Kan anvendes på alle underlag og er udmærket som grunding til forskellige maleteknikker. Tørrer med mat overflade. Grunding til lærred, papir, karton mv. Vandopløselig.
      129,00 kr.
    • Lille papbæger 2 cl

      Lille papbæger 2 cl

      Varenr.: 29109
      250 stk./pk. Små, hvide papbægre. Rummer 2 cl. Kan bruges til maling, sortering af små perler, pynt til smykker m.m.
      75,00 kr.
    • Palet- og malerknive

      Palet- og malerknive

      Varenr.: 76168
      5 stk./pk. Malerkniv af stål med træskaft. Længde ca. 20 cm.
      64,00 kr.
    Glemt password?

    Vil du være kunde hos os?

    Du skal have et kundenummer eller enten et EAN-nummer eller et CVR-nummer for at handle hos os.

    Registrer mig

    Nulstil password

    Skriv din e-mailadresse for at få tilsendt et nyt password.