OBS! På grund af hensyn til miljøet vil alle ordre under kr. 200 blive pålagt et ekstra fragtgebyr på kr. 75,- med mindre du handler via en indkøbskontrakt, som har fragtfri levering.
Vi anbefaler, at du gemmer din bestilling til senere. Går du til kassen pålægges ekstra fragt. Tak fordi du hjælper os med at opretholde en miljøvenlig profil!
Tryk NEJ for at fortsætte med at handle eller gemme din bestilling til senere for at undgå fragtgebyr. Tryk JA for at gå til kassen. Fragtgebyr tillægges.
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".
100 ark/pk. Syrefrit akvarelpapir af høj kvalitet i en blanding af bomulds- og cellulosefibre. Medium-korn. Også velegnet til olie og tørre pasteller. A4.
50 ark/pk. Syrefrit akvarelpapir af høj kvalitet i en blanding af bomulds- og cellulosefibre. Medium-korn. Også velegnet til olie og tørre pasteller. A3.
10 ark/pk. Ekstra hvidt akvarelpapir i 100 % bomuld, klor- og syrefrit. Overfladevægt på 300 g. Fremragende papir til akvarelmaling, men egner sig også til tempera, gouache, akryl, tusch, kul, grafit og tegning. Kan også anvendes til grafikudskrifter. Fin struktur.
50 ark/pk. Syrefrit akvarelpapir af høj kvalitet i en blanding af bomulds- og cellulosefibre. Medium-korn. Også velegnet til olie og tørre pasteller. A3.
288,00 kr.
Vil du være kunde hos os?
Du skal have et kundenummer eller enten et EAN-nummer eller et CVR-nummer for at handle hos os.